شمال اصفهان؛رامبد جوان با بیان این موضوع که یکی از تماشاچیان برنامه خندوانه از اسپری گاز اشک آور استفاده کرده است گفت: استودیو خندوانه هم منطقه نظامی نیست که ما آن ها را بگردیم. او با تشریح روند حضور مردم در برنامه خندوانه افزود: برای حضور در این برنامه، با کسانی که از قبل ثبت […]

شمال اصفهان؛رامبد جوان با بیان این موضوع که یکی از تماشاچیان برنامه خندوانه از اسپری گاز اشک آور استفاده کرده است گفت: استودیو خندوانه هم منطقه نظامی نیست که ما آن ها را بگردیم.

او با تشریح روند حضور مردم در برنامه خندوانه افزود: برای حضور در این برنامه، با کسانی که از قبل ثبت نام کرده اند تماس گرفته می شود و آن ها بعد از توجیه شدن برای رعایت یک سری مسائل، مثل نوع پوشش به استودیو می آیند.

جوان ادامه داد: دیروز هم همین روند طی شد و زمان افطار، طبق روال این ایام اعلام کردیم که مهمانان ما روزه هایشان را باز کنند. یک مخزن بزرگ آب جوش هم برای این منظرو تهیه کرده ایم و گذاشته ایم. دیروز از قضا آب جوش تمام شده بود و بچه ها دوباره آب گرم داخل مخزن ریختند، اما برای اینکه کمی قل بخورد و جوش بیاید، سه دقیقه وقت لازم بود.

به گفته ی جوان در این حین یک آقایی می آید و می گوید آب جوش را به من بدهید؛ چون همسرم باردار است، یکی دیگر از مهمانان هم مخالفت می کند و می گوید نمی شود.

او ادامه داد: در نهایت این دو نفر با هم بحثشان می شود و وسط درگیری آب جوش می ریزد روی یکی از آن ها، آن آقا هم از کیف دور کمرش اسپری اشک آور در می آورد و روی صورت آن یکی خالی می کند.

به گفته مجری خندوانه، این اتفاق چون جلوی در استودیو می افتد، باعث می شود تا کل استودیو آلوده به گاز اشک آور شود. بعد از این ماجرا هم ماموران اورژانس و آتش نشانی و پلیس هم پشت صحنه برنامه می ایند و کسی را که گاز اشک آور استفاده کرده، با خودشان می برند.

این مجری گفت: سه نفر از بچه های ما هم روانه بیمارستان شدند. تا دو ساعت هم ضبط برنامه به تعویق افتاد.

دانلود فیلم