به گزارش شمال اصفهان؛به نقل از حماسه سازان،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مقارن با اذان مغرب پنج شنبه ۱۳۹۵/۴/۲۴در مسجد الزهرا سلام الله علیها شهر حبیب آباد حضور یافت و همنشین مردم شد.آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در سخنانی ضمن […]

به گزارش شمال اصفهان؛به نقل از حماسه سازان،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مقارن با اذان مغرب پنج شنبه ۱۳۹۵/۴/۲۴در مسجد الزهرا سلام الله علیها شهر حبیب آباد حضور یافت و همنشین مردم شد.
آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در سخنانی ضمن گرامی داشت شهادت شهید مدافع حرم، سید هادی حسینی به تقارن این برنامه با مراسم بزرگداشت این شهید والا مقام اشاره و گفت: به دلیل این تداخل ما این جلسه را مختصر برگزار می کنیم و در آینده با برنامه ای کامل تر در خدمت مردم این شهر خواهم بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم به تشریح وضعیت اقتصادی کشور و ارتباط مستقیم آن با معیشت مردم پرداخت و افزود: یکی از وظایف مهم دولت و مسئولین ایجاد رفاه حداقلی برای عموم مردم جامعه است.

ایشان به مشکلات شهر حبیب آباد نیز اشاره و در خصوص ایجاد شبکه فاضلاب، مشکلات معلولین و مسکن مهر و در الویت قرار دادن جاده حبیب آباد به اصفهان توضیحاتی ارائه داد.

در پایان این برنامه آقای حاجی به همراه نمازگزاران از مسجد الزهرا سلام الله علیها به سمت مسجد امام صادق علیه السلام حرکت کردند و در مراسم شهید مدافع حرم سید هادی حسینی شرکت کردند.

حاجی: ایجاد رفاه حد اقلی برای مردم وظیفه دولت و مسئولین است

.

حاجی: ایجاد رفاه حد اقلی برای مردم وظیفه دولت و مسئولین است

این خبر را با دوستان در تلگرام به اشتراک بگذارید