اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی با حضور شهردار و اعضای ستاد با هدف برنامه ریزی برای نوروز ۹۷ برگزار شد.

به گزارش صدای برخوار ؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری دولت آباد ، اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی با حضور شهردار و اعضای ستاد با هدف برنامه ریزی برای نوروز ۹۷ برگزار شد.

شهردار دولت آباد ضمن قدردانی از حضور فعال پرسنل خدمات شهری شهرداری، گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال حجم کارها در سطح شهر افزایش پیدا میکند و من بعنوان شهردار این شهر قدردان زحمات شما پرسنل خدوم و زحمتکش هستم.

حمیدرضا فدایی در ادامه افزود: دستگاههای خدمات رسان از جمله شهرداری در ایام نوروز وظایف خاصی دارند و شهرداری با آماده سازی شهر و ارائه خدمات به مسافران و ارج نهادن به شهروندان وظایف خود را اجرایی میکند.

وی از اعضای ستاد خواست تا با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات مناسب، ضمن زیبا نمودن منظر شهری برای شهروندان به نحوی شایسته از میهمانان نوروزی استقبال شود.

شهردار دولت آباد همچنین خواست تا بازدید از تاسیسات عمومی مثل اسباب بازی ها، رنگ آمیزی جداول خیابانها، تعمیر و تکمیل مبلمان پارکها، گلکاری، برپایی سفره هفت سین نوروزی، آذین بندی و روشنایی میادین اصلی شهر، جمع آوری نخاله های ساختمانی و پاکسازی کامل ورودی ها، رفع سد معبر ، بهبود روشنایی پارکها و تعمیرات لازم در سرویس های بهداشتی در دستور کار قرار گیرد.

حمیدرضا فدایی با اشاره به تمرکز صنایع دستی و آثار باستانی در شهرستان برخوار و شهر دولت آباد ، خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه صنایع دستی، تور برخوار گردی به منظور آشنایی مسافران با آثار باستانی و صنایع دستی شهرستان، تهیه بروشور فرهنگی و ارسال نرم افزار نقشه از طریق بلوتوث در مبادی شهری و برنامه های میدانی از جمله تأتر خیابانی واجرای برنامه های فرهنگی و شاد در محل پارک های سطح شهر، گوشه ای از تسهیلات شهرداری دولت آباد برای نوروز۹۷ است.

شهردار ضمن تاکید بر اهمیت طرح آرامش بهاری با محوریت بقاع متبرکه و اماکن زیارتی ویژه تحویل سال، اذعان کرد: این طرح یکی از تاثیرگذارترین اقدامات فرهنگی است که شهروندان دولت آبادی نیز از آن به خوبی استقبال کرده اند. وی همچنین ضرورت خدمات رسانی در اماکن مذهبی به جهت استقبال شهروندان هنگام تحویل سال را خواستار شد.

حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد در پایان گفت: تلاش ما بر این است تا فضایی ایجاد کنیم که گردشگر در این فضا احساس امنیت و ارامش کند به همین منظور آمادگی لازم در اجرای با کیفیت بهتر و بیشتر برنامه ها به جهت استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی را داریم.

گفتنی است در پایان جلسه، هریک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.

/انتهای پیام/