شمال اصفهان؛به نقل از ایرنا،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار از افتتاح پنج سالن ورزشی این شهرستان در دهه فجر امسال خبر داد.محمدرضا حاج علی اکبری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این سالن های ورزشی در شهر های حبیب آباد،علی آباد ملا علی،محسن آباد سین و سالن بانوان شهر دولت […]

شمال اصفهان؛به نقل از ایرنا،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار از افتتاح پنج سالن ورزشی این شهرستان در دهه فجر امسال خبر داد.
محمدرضا حاج علی اکبری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این سالن های ورزشی در شهر های حبیب آباد،علی آباد ملا علی،محسن آباد سین و سالن بانوان شهر دولت آباد به بهره برداری می رسد.
وی اظهارکرد: بهبود فضا و اماکن ورزشی یکی از دغدغه‌ها و اولویت‌های اصلی در این شهرستان است که با افتتاح و بهره‌برداری از این پنج سالن ورزشی سرانه فضای ورزشی درشهرستان ارتقا می یابد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار گفت: هر سالن ورزشی هزارو ۲۵۰ متر مربع زیربنا دارد که برای ساخت آن ۱۰میلیارد ریال هزینه شده است.
حاج علی اکبری گفت:به منظور توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی، عملیات زیر سازی چمن مصنوعی انجام شده است و به زودی با نصب چمن مصنوعی به بهره برداری می رسد.
وی در ادامه گفت: ۲۴ هیات ورزشی در این شهرستان وجود دارد که ۱۸ هیات ورزشی فعال است.
شهرستان برخوار با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.