به گزارش شمال اصفهان؛به نقل از خبرگزاری تسنیم ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دارای نقص فنی از ضبط پلاک ۱۶ هزار خودروی دودزا خبر داد. سرهنگ حسین حسین زاده اظهار داشت: با توجه به اینکه همیشه در این ایام […]

به گزارش شمال اصفهان؛به نقل از خبرگزاری تسنیم ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دارای نقص فنی از ضبط پلاک ۱۶ هزار خودروی دودزا خبر داد.

سرهنگ حسین حسین زاده اظهار داشت: با توجه به اینکه همیشه در این ایام با موضوع آلودگی و وارونگی هوا روبرو هستیم به همین جهت فرماندهی انتظامی استان به شدت با خودروهای آلاینده و دارای نقص فنی برخورد می‌کند.

وی اظهار داشت: در همین راستا ماموران پلیس راهور استان طی یک ماه گذشته نزدیک به ۱۶ هزار خودروی دودزا شامل خودروهای عمومی و شخصی و دستگاه‌های دولتی را شناسایی و پس از ضبط پلاک آنها را به تعمیرگاه معرفی کردند.

وی بیان کرد: خودروهایی که پلاک آنها ضبط شده و پلاک موقت به آنها داده می شود تنها ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسبت به رفع نقص و معایب خودروی خود اقدام کنند و در غیر این صورت از تردد آنها در سطح شهر جلوگیری به عمل می آید.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه در طرح نیروی انتظامی هیچ اغماضی برای برخورد با خودروهای دولتی وجود ندارد، گفت: یکی از مشکلات استان ما وجود خودروهای دارای نقص فنی دستگاه‌های دولتی است که می‌بایست نسبت به رفع معایب خودروهای خود اقدام کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از شهروندان می‌خواهیم که اگر خودروی آنها دارای نقص فنی است برای رعایت حال دیگر شهروندان و کمک به کاهش آلودگی هوا حتماً آن را به یکی از تعمیرگاه‌های سطح شهر برده و نسبت به رفع نقص فنی آن اقدام کنند.