شمال اصفهان؛ملی‌پوش تیم کبدی مازندران گفت: تقریباً توانسته‌ایم به هندوستان که مهد کبدی است برسیم و الان فاصله کمی با این کشور داریم.امیرحسین محمدملکی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در مورد شکست تیمش مقابل نیروی زمینی ارتش در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر کبدی که به میزبانی دولت‌آباد در جریان است، اظهار داشت: شهر اصفهان یک […]

شمال اصفهان؛ملی‌پوش تیم کبدی مازندران گفت: تقریباً توانسته‌ایم به هندوستان که مهد کبدی است برسیم و الان فاصله کمی با این کشور داریم.
امیرحسین محمدملکی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در مورد شکست تیمش مقابل نیروی زمینی ارتش در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر کبدی که به میزبانی دولت‌آباد در جریان است، اظهار داشت: شهر اصفهان یک شهر توریستی و زیبا است و میزبانی بسیار خوبی از تیم‌های شرکت‌کننده انجام داد. خوشبختانه سالن برگزاری مسابقات نیز از امکانات خوبی برخوردار است.
وی ادامه داد: سطح فنی تیم‌ها بسیار خوب است و ملی‌پوشانی که از مسابقات جهانی برگشتند به لیگ اضافه شدند که این موضوع باعث شده مسابقات از سطح کیفی خوبی برخوردار باشد.
ملی‌پوش تیم کبدی مازندران در مورد وضعیت کبدی در ایران بیان کرد: در چند سال اخیر وضعیت این ورزش خیلی بهتر شده و ما تقریباً توانسته ایم به هندوستان برسیم و الان فاصله کمی با این کشور داریم در صورتی که قبلاً آنها فاصله زیادی با ما داشتند. تیم پاکستان هم اصلاً به ما نخواهد رسید و امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر از این عمل کنیم.
محمدملکی گفت: دغدغه همه ما که در سطح ملی کسب مدال می‌کنیم این است که مسئولان نگاه ویژه ای به ما داشته باشند چراکه تعداد ورزشکاران کبدی زیاد است.
وی افزود: متأسفانه در لیگ قرارداد مالی خوبی نداریم و کسی در این رشته سرمایه‌گذاری نمی‌کند و تمام بازیکنان مجبور شده‌اند یک شغل دیگر را در کنار ورزش انتخاب کنند. اگر مسئولان به ما کمک کنند تا تمرکز لازم را بر روی این رشته بگذاریم می‌توانیم پیشرفت بهتری داشته باشیم.