شمال اصفهان؛معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از توقیف یک محموله برنج قاچاق در محور شهرکرد – اصفهان خبر داد.به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله برزویی با اعلام این خبر افزود: پس از کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری به سمت استان […]

شمال اصفهان؛معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از توقیف یک محموله برنج قاچاق در محور شهرکرد – اصفهان خبر داد.
به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله برزویی با اعلام این خبر افزود: پس از کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری به سمت استان های مرکزی کشور، ماموران پلیس راه شهرکرد – اصفهان طرح مبارزه با قاچاق کالا را به مرحله اجرا گذاشتند.
وی افزود: ماموران در این محور حین کنترل ترافیک و برخورد با تخلفات رانندگی، یک دستگاه کامیون کشنده حامل کالا را متوقف کردند.
سرهنگ برزویی خاطر نشان کرد: در بازرسی از این خودرو دو هزار و ۲۰۰کیسه برنج ۱۰ کیلوگرمی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی، از شهروندان خواست: هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا را برای اقدام سریع و ضربتی پلیس، به تلفن یا پیامک ۱۱۰، مرکز فوریت های پلیسی، گزارش کنند.
جاده های استان چهارمحال و بختیاری به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور، از سوی قاچاقچیان کالا و مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می گیرد.