به گزارش شمال اصفهان؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ستاد انتخابات استان اصفهان،نتایج شمارش نهایی آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۵ حوزه انتخابیه استان اصفهان  را اعلام کرد. بر این اساس در حوزه انتخابیه فریدن ، فریدونشهر ، چادگان و بویین و میاندشت اکبر ترکی با ۲۲ هزار و۳۵۶رای در حوزه انتخابیه نجف آباد […]

به گزارش شمال اصفهان؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ستاد انتخابات استان اصفهان،نتایج شمارش نهایی آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۵ حوزه انتخابیه استان اصفهان  را اعلام کرد. بر این اساس در حوزه انتخابیه فریدن ، فریدونشهر ، چادگان و بویین و میاندشت اکبر ترکی با ۲۲ هزار و۳۵۶رای در حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی با ۶۴ هزار و ۵۲۷ رای در حوزه انتخابیه کاشان ، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد با کسب ۷۰ هزار ۷۶۱ رای به عنوان منتخبان مردم به صحن بهارستان راه یافت.

همچنین در حوزه انتخابیه خمینی شهر محمد جواد ابطحی با ۴۵ هزار و ۵۱۴ رای در حوزه انتخابیه فلاورجان حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی با ۵۶ هزار و ۲۰۸ رای در حوزه انتخابی لنجان محسن کوهکن ریزی با ۳۸ هزار ۱۷۷ رای در حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار علی بختیار با کسب ۱۴ هزار و ۳۷۱ رای در حوزه انتخابیه شاهین شهر میمه و برخوار آقای حسین علی حاجی دلیگانی با ۶۰ هزار و ۴۱۱ رای به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در حوزه انتخابیه نطنز ، بادرود و بخش قمصر مرتضی صفاری نطنزی با ۹ هزار و ۴۸۲ رای در حوزه انتخابیه مبارکه زهرا سعیدی مبارکه با ۲۰ هزار و ۴۶۳ رای در حوزه انتخابیه اردستان سید صادق طباطبایی نژاد با ۱۶ هزار و و ۱۰۰ رای در حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک عباس علی پور بافرانی با ۱۱ هزار و ۱۵۴ رای به عنوان منتخبان مردم به صحن بهارستان راه یافتند.

ستاد انتخابات استان اصفهان اعلام کرد انتخابات در حوزه های انتخابیه شهرضا ،دهاقان و سمیرم به دور دوم کشیده شد.

بر این اساس در حوزه انتخابیه شهررضا ، دهاقان محمدرضا آقایی و سمیه محمودی و در حوزه انتخابیه سمیرم اصغر سلیمی و بهروز جعفری در دور دوم با هم رقابت می کنند.